Сайт оновлюється. Просимо вибачення за тимчасову відсутність частини матеріалів

Спортивні здобутки

СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ

Грамота 1

Грамота2

Іллінецький аграрний фаховий коледж давно славиться досвідченими педагогами фізичного виховання, які творчо працюють і виховують у студентів наполегливий спортивний дух.

Щерба ВВ

Керівник фізичного виховання, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики Володимир Щерба виплекав не одну успішну команду з волейболу. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

1

Думка Гіппократа про те, що гімнастика та фізичні вправи мають міцно ввій ти в повсякденне життя кожного, хто прагне зберегти працездатність та здоров’я, водночас радіючи повноцінним радісним будням, знаходить своє місце в самовідданій праці педагогів, сповна відданих спорту. Палітра спортивного життя коле джу досить цікава та різноманітна, бо фізична культура та популяризація здорового способу життя займає в житті навчального закладу чільне місце, особливо коли йдеться про легку атлетику – королеву спортивної граційності і краси.

2

Як сказав у свій час Сократ, за допомо гою гімнастики усього тіла можна зробити його більш врівноваженим і досконалим. Напевне саме тому цей вид спорту має не тільки чимало прихильників серед коледжанської молоді, а й добрі результати різних турнірів та змагань. Систематично проходять заняття у дев’яти спортивних секціях. Традиційними стали спортивні вечори «Анумо, хлопці!», «Веселі старти», «Козацькі забави». Збірні команди коледжу упродовж багатьох років є призерами Всеукраїнських спортивних змагань з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу.

3

Здобувають перемоги спортивні команди коледжу і сьогодні. Велика заслуга в цьому викладачів фізичного виховання Стецишина О.П., Щерби В. В., Стельмащука М.С., Цеплого В.О. Завдяки цілеспрямованості викладача фізичного виховання Стецишина О.П. численний колектив студентів-спортсменів має чимало подяк, грамот, медалей, кубків за зайняті призові місця на змаганнях як обласного, так і всеукраїнського рівнів. За спортивну історію команди коледжу на Всеукраїнських змаганнях вибороли 7 золотих медалей, 8 разів були срібними призерами та 14 разів виборювали бронзу.

4

На обласних змаганнях на рахунку спортсменів – понад 200 перемог та багато нагород призерів змагань. За 15 років участі у Всеукраїнській спартакіаді серед аграрних навчальних закладів фахової передвищої освіти у комплексному заліку коледж посів 5-те місце із 106 навчальних закладів.

5

Майже сорок років підряд команди коледжу ставали переможцями Обласної спартакіади в комплексному заліку. За багаторічну історію спортивного життя закладу освіти підготовлено двох майстрів спорту України, десять кандидатів у майстри спорту та велику кількість спортсменів-розрядників. Зональні Всеукраїнські спортивні змагання, ігри, турніри, які постійно відбуваються в спортивній залі нашого коледжу, здобуті призові місця, уроки невдач та смак перемоги – яскраве свідчення бурхливого спортивного життя студентів аграрного коледжу.

Сприяє цьому одна з найкращих в Україні міцна матеріально-технічна база спортивно-оздоровчого комплексу. Сучасні тренажерні, спортивна зали, обладнані майданчики мають позитивний вплив для залучення молоді до спортивного життя в стінах коледжу.

6

Безперечно, спорт формує культуру оптимізму та культуру бадьорості молодого покоління, високо піднімає планку людського духу, виховує стійкість та вміння перемагати самого себе. Це добре розуміють викладачі фізкульту- ри коледжу, тому і спрямовують всю навчальну, виховну, розви- вальну діяльність, аби щедро по- повнювалась скарбниця успіхів навчального закладу.

Поділитися: