Сайт оновлюється. Просимо вибачення за тимчасову відсутність частини матеріалів

Електронне доставлення документів. Міжбібліотечний абонемент

ЕДД та МБА

Читачі нашої бібліотеки можуть БЕЗКОШТОВНО скористатися послугами міжбібліотечного абонемента (МБА) та електронного доставлення документів (ЕДД).

У бібліотеці працює послуга електронного доставлення документів (ЕДД). Читачі бібліотеки можуть отримати електронною поштою копію статей із друкованих журналів, які передплачуються бібліотекою, або фрагменти книг, що зберігаються у фонді бібліотеки.

Бібліотека коледжу пропонує послугу МБА – міжбібліотечного абонемента, заснованої на використанні документів з фондів інших бібліотек. МБА діє з метою забезпечення загального доступу до бібліотечних та інформаційних ресурсів для навчально-виховного процесу і наукової роботи. Послугою МБА можуть користуватися читачі бібліотеки Іллінецького аграрного фахового коледжу : викладачі, працівники, студенти.
Література, одержана по МБА, видається для користування тільки у читальній залі бібліотеки коледжу за встановленим порядком.

Для отримання документів по МБА та ЕДД треба заповнити

ФОРМУ ЗАМОВЛЕННЯ.

На кожне видання, що запитується, заповнюється окрема форма.

Звертатися:
- бібліотека; тел. (095)-53-51-231;
- за адресою
resursidak@ukr.net

Координатор – Галина Бухта.

Увага! Згідно ч. 1 ст. 23 Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на доставку фрагментів (уривків) з опублікованих письмових творів за умови, що обсяг фрагмента (уривка) відповідає меті навчання.

Отримані копії фрагментів (уривків) дозволяється використовувати тільки для освітніх цілей. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів відповідно до діючого законодавства, цілком лягає на користувача.

Матеріальну відповідальність за зберігання видань, отриманих по МБА у тимчасове користування, несе користувач, що замовив видання. За загублену або зіпсовану літературу, отриману по МБА, користувач повинен зробити заміну рівноцінним виданням.

Поділитися: