Сайт оновлюється. Просимо вибачення за тимчасову відсутність частини матеріалів

Технологічне відділення

Завідувачка технологічним відділенням
СИНЬГУБ Олена Іванівна

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ КОЛЕДЖУ ГОТУЄ ПРАКТИКІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА

Навчання з виробництвом в коледжі поєднані вдало. Адже розвиток тваринництва та розв’язання проблеми забезпечення населення м’ясними і молочними продуктами неможливий без добре підготовлених фахівців, здатних чітко й кваліфіковано організувати технологічну та ветеринарно – профілактичну роботу на фермах і підприємствах по переробці продукції тваринництва. Над цим завданням працюють викладачі циклової комісії технологічних дисциплін. Тут зібрались фахівці своєї справи, які мають на меті підготувати якісних конкурентноспроможних спеціалістів, здатних виготовляти високоякісну продукцію згідно з опанованими сучасними технологіями, аналізувати виробничі ситуації, приймати оптимальні рішення щодо виконання технологічних процесів.

На сьогодні відділення об’єднує дві спеціальності: “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та «Харчові технології», де студенти здобувають освіту молодшого спеціаліста з освоєнням певних робітничих професій. Головним фаховим завданням підготовки спеціалістів харчових технологій є організація і проведення технологічних процесів, під час яких харчова сировина перетворюється у готову продукцію.

Практична підготовка студентів технологічного відділення має на меті творче поєднання теорії з практикою, перевірку рівня закріплення теоретичних знань, які одержані за час навчання, набуття практичних навичок роботи за фахом, оволодіння організаційними навичками впровадження технологічних заходів, спрямованих на підвищення продуктивності тварин.

Навчання на відділенні проводиться в лабораторіях і кабінетах, оснащених технічним телекомунікаційним та мультимедійним обладнанням. Викладачі використьовують зарубіжний досвід дуальної освіти, так як поєднання навчання безпосередньо з виробництвом є базою для успішної підготовки спеціаліста тваринницької галузі. Підтримка німецько-українського проекту щодо сприяння розвитку професійної освіти в аграрних навчальних закладах України також стала добрим фундаментом для побудови та втілення нових перспективних планів.

Вивчення студентами циклу спеціальних дисциплін дає необхідні теоретичні знання і практичні вміння з організації годівлі, утримання, розведення і використання сільськогосподарських тварин, закладає наукові основи одержання максимальної продуктивності в умовах сучасних технологій виробництва, що має вирішальне значення в підготовці майбутніх конкурентоспроможних технологів.

Для закріплення теоретичних знань є відповідна база практики, що дозволяє закріпити набуті знання, оволодіти вміннями та навиками, проводиться закордонне стажування студентів та викладачів.

Після закінчення коледжу можна отримати повну вищу технологічну освіту за допомогою ступеневої підготовки в провідних аграрних університетах України, а саме в містах Києві, Білій Церкві, Вінниці, Житомирі, Одесі, Харкові та Умані.

Технологічний відділ має потужний та креативний студентський колектив. На відділі навчається 144 студентів, це 6 академічних груп, з якими працюють досвідчені куратори.

Серед студентів відділу - представники органів студентського самоврядування коледжу, волонтерського руху, призери обласних, регіональних та всеукраїнських спортивних змагань, активні учасники художньої самодіяльності.

Поділитися: