Сайт оновлюється. Просимо вибачення за тимчасову відсутність частини матеріалів

«ЖИТТЯ ЛЮДСЬКОГО СТРОКИ СТИСЛІ. НЕМАЄ ЧАСУ НА ПОРАЗКУ»,-

01.01.1970

ці проникливі слова великої української поетки Ліни Костенко стали співзвучними з тематичним виховним заходом «Життя - це подарунок для людини».


Захід відбувся в актовій залі коледжу, 7 листопада 2017 року, а підготували його група технологічного відділення Т-32, куратор Людмила Онофрійчук та методист клубної роботи Тетяна Лісова.Висвітлена через призму історії, що розгорталася на теренах України: війна, голодомор, Чорнобиль та АТО, тема цінності життя прозвучала актуально, зберігши свою єдину істину про те, що людське життя немов та свічка, бо в різні часи палає тільки своїм великим або малим світлом.


 DSC4414


Про цінність життя говорив запрошений на сцену учасник зони АТО, викладач коледжу Микола Оверчук. Він побажав молоді створювати навколо себе лише позитивну ауру взаємодопомоги, завжди пам’ятаючи про закон бумерангу.


 DSC4478


Заступник директора з виховної роботи Оксана Прокопова підсумувала виховний захід та закликала студентів цінувати кожну хвилину свого життя, направляючи всі дії лише в позитивне русло.


 DSC4504


Подякували за актуальність проведеного заходу експерти акредитаційної комісії спеціальності «Консервування» Ганна Полвашова та Олена Харламова, побажавши студентам оптимізму та наполегливості у здобутті професії.


 DSC4520


Пересипаний влучними афоризмами та висловами видатних людей, піснями та поетичними рядками, виховний захід став одним із тих інноваційних методів виховання, що торкаються сердець молоді та спонукають до глибоких роздумів над піднятою проблемою.


 DSC4522


Галина Бухта


фото Наталії Чернюк


Поділитися: